Sekolah-sekolah perintis bagi program 10'M Aksara:

Senarai sekolah yang turut serta pada 2015:

  1. Sekolah Rendah Balestier Hill
  2. Sekolah Rendah Bukit View
  3. Sekolah Rendah Canberra
  4. Sekolah Rendah Canossa Convent
  5. Sekolah Rendah Casuarina
  6. Sekolah Rendah CHIJ Toa Payoh
  7. Sekolah Rendah East Spring
  8. Sekolah Rendah Fengshan
  9. Sekolah Rendah Fernvale
  10. Sekolah Rendah First Toa Payoh
  11. Sekolah Rendah Frontier
  12. Sekolah Rendah Fuhua
  13. Sekolah Rendah Geylang Methodist
  14. Sekolah Rendah Guangyang
  15. Sekolah Perempuan Haig
  16. Sekolah Rendah Jiemin
  17. Sekolah Rendah Juying
  18. Sekolah Rendah Kuo Chuan Presbytherian
  19. Sekolah Rendah Lakeside
  20. Sekolah Rendah MacPherson
  21. Sekolah Rendah Marsiling
  22. Sekolah Rendah Mayflower
  23. Sekolah Rendah Methodist Girls’
  24. Sekolah Rendah Montfort
  25. Sekolah Rendah Northland
  26. Sekolah Rendah North Vista
  27. Sekolah Rendah Park View
  28. Sekolah Rendah Pei Tong
  29. Sekolah Rendah Pioneer
  30. Sekolah Rendah Princess Elizabeth
  31. Sekolah Rendah Radin Mas
  32. Sekolah Rendah Seng Kang
  33. Sekolah Rendah Shuqun
  34. Sekolah Rendah Si Ling
  35. Sekolah Rendah St. Andrew’s
  36. Sekolah Rendah St. Anthony’s
  37. Sekolah Rendah St. Stephen’s
  38. Sekolah Rendah Townsville
  39. Sekolah Rendah Wellington
  40. Sekolah Rendah West View
  41. Sekolah Rendah Woodgrove
  42. Sekolah Rendah Yangzheng
  43. Sekolah Rendah Yishun
  44. Sekolah Menengah Bukit View
  45. Sekolah Menengah Clementi Town
  46. Sekolah Menengah Greenridge
  47. Sekolah Menengah Jurongville
  48. Sekolah Menengah Jurong West
  49. Sekolah Menengah Marsiling
  50. Sekolah Menengah Monfort
  51. Sekolah Menengah St. Patrick’s
  52. Sekolah Menengah Temasek
  53. Sekolah Menengah Yusof Ishak
  54. Sekolah Menengah Unity

Senarai sekolah yang turut serta pada 2014:

  1. Sekolah Rendah Balestier Hill
  2. Sekolah Rendah Bukit View
  3. Sekolah Rendah Canberra
  4. Sekolah Rendah Canossa Convent
  5. Sekolah Rendah Casuarina
  6. Sekolah Rendah Changkat
  7. Sekolah Rendah East Spring
  8. Sekolah Rendah Fengshan
  9. Sekolah Rendah First Toa Payoh
  10. Sekolah Rendah Frontier
  11. Sekolah Rendah Fuhua
  12. Sekolah Rendah Guangyang
  13. Sekolah Perempuan Haig
  14. Sekolah Rendah Jiemin
  15. Sekolah Rendah Kuo Chuan Presbytherian
  16. Sekolah Rendah Lakeside
  17. Sekolah Rendah MacPherson
  18. Sekolah Rendah Marsiling
  19. Sekolah Rendah Mayflower
  20. Sekolah Rendah Methodist Girls’
  21. Sekolah Rendah Montfort
  22. Sekolah Rendah Northland
  23. Sekolah Rendah North Vista
  24. Sekolah Rendah Pei Tong
  25. Sekolah Rendah Pioneer
  26. Sekolah Rendah Qiaonan
  27. Sekolah Rendah Seng Kang
  28. Sekolah rendah Shuqun
  29. Sekolah Rendah Si Ling
  30. Sekolah Rendah St. Andrew’s
  31. Sekolah Rendah St. Anthony’s
  32. Sekolah Rendah Tanjong Katong
  33. Sekolah Rendah Wellington
  34. Sekolah Rendah West View
  35. Sekolah Rendah Yangzheng
  36. Sekolah Rendah Yew Tee
  37. Sekolah Rendah Yishun
  38. Sekolah Menengah Perempuan Cedar
  39. Sekolah Menengah Clementi Town
  40. Sekolah Menengah Jurongville
  41. Sekolah Menengah MacPherson
  42. Sekolah Menengah Marsiling
  43. Sekolah Menengah Monfort
  44. Sekolah Menengah St. Patrick's
  45. Sekolah Menengah Temasek
  46. Sekolah Menengah Yusof Ishak

Senarai sekolah yang mula turut serta pada tahun 2013:

  1. Sekolah Rendah Anchor Green
  2. Sekolah Rendah Balestier Hill
  3. Sekolah Rendah Beacon
  4. Sekolah Rendah Boon Lay Garden
  5. Sekolah Rendah Bukit View
  6. Sekolah Rendah Canberra
  7. Sekolah Rendah Canossa Convent
  8. Sekolah Rendah Casuarina
  9. Sekolah Rendah Changkat
  10. Sekolah Rendah Clementi
  11. Sekolah Rendah East Spring
  12. Sekolah Rendah Edgefield
  13. Sekolah Rendah Fengshan
  14. Sekolah Rendah First Toa Payoh
  15. Sekolah Rendah Frontier
  16. Sekolah Rendah Fuhua
  17. Sekolah Rendah Haig Girls’
  18. Sekolah Rendah Henry Park
  19. Sekolah Rendah Innova
  20. Sekolah Rendah Jiemin
  21. Sekolah Rendah Kuo Chuan Presbytherian
  22. Sekolah Rendah Lakeside
  23. Sekolah Rendah MacPherson
  24. Sekolah Rendah Mayflower
  25. Sekolah Rendah Methodist Girls’
  26. Sekolah Rendah Montfort
  27. Sekolah Rendah Northland
  28. Sekolah Rendah North Spring
  29. Sekolah Rendah North Vista
  30. Sekolah Rendah Pei Tong
  31. Sekolah Rendah Pioneer
  32. Sekolah Rendah Qiaonan
  33. Sekolah Rendah Si Ling
  34. Sekolah Rendah St. Andrew’s
  35. Sekolah Rendah St. Anthony’s
  36. Sekolah Rendah St Joseph’s Institution
  37. Sekolah Rendah Tanjong Katong
  38. Sekolah Rendah West View
  39. Sekolah Rendah Yangzheng
  40. Sekolah Rendah Yew Tee
  41. Sekolah Rendah Yishun
  42. Sekolah Menengah Cedar Girls’
  43. Sekolah Menengah Clementi Town
  44. Sekolah Menengah Edgefield
  45. Sekolah Menengah MacPherson
  46. Sekolah Menengah Marsiling
  47. Sekolah Menengah Pei Hwa
  48. Sekolah Menengah Shuqun
  49. Sekolah Menengah Siglap
  50. Sekolah Menengah St. Patrick's
  51. Sekolah Menengah Tanjong Katong
  52. Sekolah Menengah Temasek
  53. Sekolah Menengah Yusof Ishak

Senarai sekolah yang mula turut serta pada tahun 2012:

  1. Sekolah Rendah Boon Lay Garden
  2. Sekolah Rendah Changkat
  3. Sekolah Rendah Concord
  4. Sekolah Rendah East Coast
  5. Sekolah Rendah Fengshan
  6. Sekolah Rendah First Toa Payoh
  7. Sekolah Rendah Frontier
  8. Sekolah Rendah Fuhua
  9. Sekolah Rendah Perempuan Methodist
  10. Sekolah Rendah Monfort
  11. Sekolah Rendah Qiaonan
  12. Sekolah Rendah Si Ling
  13. Sekolah Rendah St. Anthony’s
  14. Sekolah Rendah South View
  15. Sekolah Rendah West View
  16. Sekolah Rendah Yew Tee
  17. Sekolah Tinggi Pemerintah Bukit Panjang
  18. Sekolah Menengah Cedar Girls’
  19. Sekolah Menengah Edgefield
  20. Sekolah Menengah Marsiling
  21. Sekolah Menengah Pei Hwa
  22. Sekolah Menengah Shuqun
  23. Sekolah Menengah Siglap
  24. Sekolah St. Patrick's
  25. Sekolah Menengah Tanjong Katong
  26. Sekolah Menengah Temasek
  27. Sekolah Menengah Yusof Ishak

Senarai sekolah yang mula turut serta pada tahun 2011:

  1. Sekolah Rendah Beacon
  2. Sekolah Rendah Chongzheng
  3. Sekolah Rendah Dazhong
  4. Sekolah Rendah Kranji Primary
  5. Sekolah Rendah Kuo Chuan Presbyterian
  6. Sekolah Rendah Ngee Ann
  7. Sekolah Rendah North Spring
  8. Sekolah Rendah Seng Kang
  9. Sekolah Rendah St. Anthony’s Cannosian
  10. Sekolah Rendah St Andrew’s
  11. Sekolah Rendah Tanjong Katong
  12. Sekolah Rendah Unity

Setinggi-tinggi penghargaan kepada sekolah-sekolah yang terlibat dalam uji kaji program ini pada tahun 2010.

  1. Sekolah Rendah Admiralty
  2. Sekolah Rendah Anchor Green
  3. Sekolah Rendah Clementi
  4. Sekolah Rendah East Spring
  5. Sekolah Perempuan Haig
  6. Sekolah Rendah Henry Park
  7. Sekolah Rendah Lakeside
  8. Sekolah Rendah North Vista
  9. Sekolah Rendah Pei Tong
  10. Sekolah Rendah Tampines North